Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları! Tüketici, Taşıt, Konut Faiz Oranları

Kredi faiz oranları sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Ziraat Bankası da diğer bankalara oranla daha uygun kredi faiz oranları belirlediği için birçok kişinin tercih oluyor. Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020 yılının son çeyreğinde ne kadar oldu? Tüketici, Taşıt, Konut Faiz Oranları ve tüm merak edilenleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Tüketici, Taşıt, Konut Faiz Oranları belirli dönemlerde farklılıklar gösterir.  Ziraat Bankası güncel kredi faiz oranları ne durumda?

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası müşterilerinin en fazla başvurduğu kredi türü tüketici kredisidir. Ziraat Bankası 30 bin liraya kadar ihtiyaç tüketici kredisi seçenekleri sunar. Tüketici kredisi: 1.38 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası 1.38’lik faiz oranını sadece müşterilerine sunmaktadır. Eğer Ziraat Bankası müşterisi değilseniz 1.44 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası taşıt kredisi

Taşıt kredisi ile ister sıfır isterseniz de ikinci el araç satın alabilirsiniz. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı 1.42 olarak belirlenmiştir. Bu rakamın 2020 yılının son rakamında olduğunu söylemekte yarar var. Taşıt kredisinde maksimum 36 ay vade ile ödeme yapabiliyorsunuz. 2. El bir araç alacaksanız uzman incelemesi raporlarına göre kredi miktarı belirleniyor.

Ziraat Bankası konut kredisi

Ziraat Bankası günümüz koşullarında en uygun konut kredi faiz oranları veren bankadır. 1.35 konut kredisi faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz.  Ziraat Bankası konut kredisinde 120 ay vade ile ödeme seçenekleri sunuyor. Ayrıca 3 ay erteleme ile ödeme gibi seçeneklerde var. Konut kredisi başvurusunu Ziraat Bankası şubelerinden yapmak daha akıllıca olacaktır.

 

 

 

 

No comment