Akbank 2020 Kredi Faiz Oranları! Güncel Kredi Seçenekleri

Akbank son dönemde kredi faiz oranlarında ciddi indirimlere gitti. Tüketici, bireysel kredi kullanımı dışında konut kredisi ve taşıt kredisinde faizler kullanılabilir seviyelere geldi. Akbank 2020 Kredi Faiz Oranları vade ve ödeme seçeneklerini sizlere anlatalım.

Akbank müşterilerine birden fazla kredi fırsatları sunar. Direkt kredi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi bunların arasında yer alıyor. Bu dört kredi türü en fazla tercih edilen kredi olarak öne çıkıyor.

Direkt kredi: birçok insanın başvurduğu kredi türüdür. Bankaya gitmeden internet bankacılığı sayesinde çok hızlıca Akbank direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz. 36 ay vade seçenekleri ve maksimum 10 bin lira olarak verilmektedir. Akbank direkt kredi 1.80 faiz oranıyla acil paraya ihtiyacı olanlar için idealdir.

İhtiyaç kredisi: Birçok insan pandemi sürecinde ihtiyaç kredisi çekti. Akbank da pandemi sürecinde çok sayıda insana kredi verdi. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.76 olarak güncellendi.  Maksimum 30 bin liraya kadar 36 vade ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Taşıt kredisi: Araç almak isteyen insanların yarısından fazlası bu istekleri için önce bankaya gidiyor. Akbank taşıt kredisi 1.40 faiz oranıyla birçok kişinin ilgisini çekiyor. Taşıt kredisi almak isteyenler için 60 ay vade olduğunu söyleyelim.

Konut kredisi: Akbank konut kredisi faiz oranları 1.30 seviyesine kadar düştü. Ev almak için en ideal dönem denebilir. Ev fiyatlarının biraz daha ucuzladığı özellikle bankaların faiz oranlarında rekabet ettiği pandemi döneminde Akbank konut kredisi 1.30 faiz oranı ile ideal olacaktır.

 

No comment